Trade invest club

NAŠE AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Jak jsme již několikrát na těchto stránkách popsali, hlavním cílem tohoto projektu je pro Vás vytvořit a dlouhodobě zajistit pravidelný zajímavý pasivní příjem. Pozitivní je že investorem a našim klientem se může stát kdokoliv, nejen ten kdo má volných několik milionů. Pro takovéto velké hráče máme také nabídku atraktivního zhodnocení na Forexu na v Binárních Opcích, nebo pro ty nejkonzervativnější v partnerských Fondech. Ale předpokládáme, že naše aktuální nabídka zaujme ty, kteří mají problémy, musí splácet například exekutorům, nebo se soudí o majetek s bývalým partnerem. Stejně jako to může být ekonomicky slabší jedinec nebo rodina, kde partneři nemají práci a horkotěžko vyžívají, takže pro ně Vánoce jsou stress a zbytečné výdaje. Slyšíme o takovýchto smutných případech velmi často a chápeme, že takovým to lidem v ČR neexistuje pomoc. Je zde hodně finančních poradců, které říkají odborně „cobyste kdybyste“, ale konkrétně neporadí, jak z takové negativní spirály ven. My pro Vás konkrétní řešení máme a právě Vám ho předkládáme, je to právě členství v Trade invest clubu.

ČLENSTVÍ V TRADE INVEST CLUBU

Pro ty z Vás, kteří se stanete členy našeho investičního klubu, máme spoustu zajímavých nabídek i možnost kariérního růstu ( detaily naleznete v sekci Spolupráce ). Členství v našem investičním clubu a zároveň minimální vstupní investice stojí do konce roku 2017 jen 400 Euro což je zhruba 10.000 Kč. Pro někoho je to možná hodně peněz, ale je možné domluvit i jiné individuální minimum, pro větší investory je výše vstupní investice dobrovolná a obsahuje i členství našem investičním clubu v hodnotě 10.000 Kč. Členství v našem investičním clubu  zahrnuje:                                                                                                                                             -  vstupní investici pro vytvoření pravidelného měsíčního pasivního přijmu                                                                                                                                    -  slevy a výhody našich partnerů, které budou postupně přibývat                                                                                                                                              -  partnerský link pro otevření účtu skrill                                                                                                                                                                                  -  zdarma vstupní seminář / webinář                                                                                                                                                                                                                                              -  možnost získat luxusní automobil na 2 roky zdarma                                                                                                                                                    a další výhody či bonusy pro vás budeme postupně přidávat

Vaší vstupní investici a členství v investičním clubu objednáte zde na stránkách a od nás obdržíte link pro otevření účtu skrill. Na tento váš nový Skrill účet si pošlete zvolenou vstupní částku ze svého bankovního účtu, minimálně 10.000 Kč. My vám pak pošleme potvrzení Vaší objednávku a dohodu o tom, že poskytujete práva obchodovat s Vaší vstupní investicí, kterou převedete na náš skrill učet. Od nás pak obdržíte na Váš skrill účet pravidelné zhodnocení Vaší investované částky ve výši 50 – 100% každý měsíc a další zajímavé bonusy. Částku můžete kdykoliv navýšit, nebo pokud s námi obchodujete, můžete požádat o půjčku Tradevest Credit pro navýšení vstupní investice, abyste zvýšili i své pravidelné měsíční zhodnocení. Takže konkrétně, pokud pošlete minimální vstupní investici 10.000 Kč, získáte od nás každý měsíc zoět na svou skrill kartu zhodnocení ve výši 5-10.000 Kč a za dosažené obraty pak zajímavé bonusy jako mobilní telefon, tablet, notebook, dovolené i automobil.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a přejeme Vám hodně úspěchů nejen v obchodu.

Objednávka členství v Trade invest clubu

Objednávka členství v Trade invest clubu
Jméno
Email
Zpráva


ikony

.

.

.

copyright

© Aliquam sed justo vestibulum