Připravujeme

TRADEVEST CREDIT - TC

Tradevest Credit bude půjčka, pro naše stávající i nové klienty. Nemáme ambice konkurovat „Homcreditům“ a další zaběhlým společnostem, ale chceme pomoci našim klientům, kteří s námi obchodují. Jinými slovy hlavním cílem tohoto projektu je zajistit zajímavý a pravidelný pasivní příjem pro naše klienty, za tímto cílem bude poskytována i naše půjčka Tradevest Credit. Takže konkrétně klient, který se stal členem našeho Trade Invest Clubu a investoval minimálně 10.000 Kč do vytvoření stálého pasivního příjmu, ale chtěl by svůj budget navýšit, může požádat o půjčku a získá od nás až 200% svého základního budgetu, to je 20.000 Kč. A potom částka pro zhodnocení tohoto klienta nebude 10.000 Kč ale 30.000 Kč, z které získá 50 až 100% zhodnocení každý měsíc. Zajímavé pak je, že půjčku i měsíční zhodnocení získá klient na účet Skrill, který je v zahraničí a ke kterému má klient svou kreditníSkrill kartu, z které může vybírat či platit kdekoliv na světě, aniž by to viděl exekutorský nebo jiný úřad, kterému musí klient platit pravidelné platby. Pokud máte zájem o půjčku Tradevest Credit, už nám můžete psát svůj požadavek a my se vám obratem ozveme.

TRADE INVEST CARD - TIC

Připravujeme pro vás unikátní novinku "TIC kartu" což bude kreditní karta master nebo visa, která bude uplatnitelná po celém světě, na tuto kartu si budete spořit požadovanou částku, kterou můžete kdykoliv měnit. Takže například pokud se rozhodnete spořit 5.000 Kč měsíčně, pak vaše cílová částka bude 60.000 Kč. My Vám, s Vaším dovolením, budeme peníze zhodnocovat a přineseme vám 50 až 100% navýšení Vaší koncové částky, což je v tomto případě 120.000 Kč. A aby to bylo pro Vás ještě zajímavější, na kartu přivedeme zajímavé partnery, abyste měli levnější palivo, volání, energie a další. Ale ani to ještě není vše, umožníme vám si z karty půjčit krátkodobě a bezúročně. Tzn. na příklad, váš měsíční vklad bude 5.000 a tudíž koncová cílová částka s navýšením bude 120.000 kč  ( tzn.60.000 x 2 ) a pokud budete pravidelně splácet, máte další možnost si půjčit, protože třeba budete potřebovat koupit ojeté auto. Tak napište žádost a my posoudíme, kolik a jak dlouho platíte a pokud budete mít naspořeno alespoň 20% koncové částky, tak vám půjčíme například na to auto třeba 100.000 Kč. Není to zajímavé? Ale pozor, ani to není vše, když nám přivedete klienta, který si naší kartu koupí, tak získáte nejen provizi 10% z prodejní ceny této unikátní karty, ale i 10% jeho naspořené konečné částky každý měsíc, takže takový krásný pasivní příjem. A ať je vám vše jasné, tak například přivede Vašeho šéfa, protože se mu daří a přesvědčíte ho, aby měsíčně ukládal 10.000 Kč. Takže šéf za rok naspoří 120.000 a od nás dostane zhodnocení dalších 120.000 Kč, takže celkem získá 240.000 Kč. A vy dostane každý měsíce 10% ne z 10.000 Kč ale s navýšených 20.000 Kč, tzn. že šéf Vám vydělá každý měsíc 2.000 Kč a za rok 24.000 Kč. Co vy na to berete to?

Neváhejte nám zde pomoci s různými tipy, protože tento projekt dělám pro vás. Budeme rádi za tipy na zajímavé partnery a jejich produkty, které byste ve své kartě viděl, další tipy na jiné možnosti zhodnocení, nebo i jiné Vaše tipy a nápady. Předem za všechny děkujeme.

 

ikony

.

.

.

copyright

© Aliquam sed justo vestibulum