Naše nabídka

NAŠE AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Cílem těchto stránek je nejen stát se Vašim průvodcem ve světě financí a představit Vám prověřené způsoby, ale hlavně prakticky Vám pomoci vytvořit svůj pravidelný a zajímavý měsíční příjem. Samozřejmě, že možností a způsobů kam investovat je velmi mnoho a my Vám nechceme představit všechny možnosti, co kdo vymyslel, protože by nebylo v lidské moci to vše pochopit a uchopit. Proto jsme Vám v předešlých kapitolách představili námi vybrané možnosti a jejich výhody. Současná naše nabídka pro Vás je zde:

DLOUHODOBÁ KONZERVATIVNÍ INVESTICE

Pro ty z Vás, kteří mají k dispozici větší kapitál v řádech milionů a mají svůj stálý měsíční příjem, pak je nejvýhodnější investice do Fondů. Jak jsme psali, jednáme nyní s dvěma partnery a jejich nabídku uveřejníme v krátké době. Ale princip je takový, že vy nám sdělíte, jakou částku a s jakým rizikem chcete investovat a my pro Vás připravíme konkrétní nabídku našich partnerských fondů a z vašeho zhodnocení si vezmeme provizi 20% až při jeho realizaci.

DLOUHODOBÁ NEKONZERVATIVNÍ INVESTICE

Pro ty z Vás, kteří chcete investovat statisíce až miliony a chcete zajímavější zhodnocení, vybereme a navrhneme kombinaci obchodování pomocí robotů na Binárních Opcích a na Forexu. Zde se Vaše zhodnocení odvíjí od výše investované částky a výši rizika a bude se pohybovat v rozmezí 1 – 10% měsíčně. Ale v případě zajmu a podstoupení většího rizika, může být Vaše zhodnocení i vyšší.

KRÁTKODOBÁ CRYPTO SPEKULACE

Pokud nemáte k dispozici ani miliony ani statisíce, ale chcete podstoupit riziko, abyste získali zajímavé zhodnocení, pak pro Vás vybereme obchodování v Kryptoměně, které se pohybuje v průměru okolo 20 – 30 % měsíčně, což je zhruba 200 – 300% za rok a to už je zajímavé. Investice nemusí být jen krátko ale i dlouhodobá.

PRAVIDELNÝ PASIVNÍ PŘÍJEM

A pokud máze finanční problémy, nebo se rozvádíte, či Vás vysávají exekutoři či jiní finanční upíři, pak je pro Vás určená následující možnost. Staňte se členy naše Trade invest clubu a získejte každý měsíc zhodnocení ve výši 50 – 100% ze své investice, která může začít i na 10.000 Kč a v případě individuální dohody i na menší. Vaše vklady budete odesílat, ale i zhodnocení následně přijímat nejprve na Skrill účet s kartou a později na naši vlastní TIC kartu, kterou pro vás připravujeme. Více informací naleznete v Trade invest clubu.

ikony

.

.

.

copyright

© Aliquam sed justo vestibulum