Kryptoměna

INFORMACE O KRYPROMĚNĚ

Kryptoměna je typ digitální investice, která se opírá o kryptografii pro řetězení digitálních podpisů jednotlivých převodů, peer-to-peer sítě a decentralizace. Nejznámější a nejrozšířenější kryptoměnou je Bitcoin. Stěžejní charakteristikou kryptoměny je blockchain, který zajišťuje nepopiratelnost transakcí, tedy za předpokladu zajištění dostatečné decentralizace jeho ověřovatelů. Na základě jednoho z několika typů ověřovacích protokolů se následně tvoří bloky, které obsahují veškeré transakce za období od vygenerování bloku předcházejícího. Na obsahu nového bloku se musí dohodnout všichni ověřovatelé. Pokud se tak stane, zařadí se blok do řetězce bloků zvaný blockchain. Jakmile dojde k zařazení bloku do blockchainu, nelze ho již za normálních okolností modifikovat. Veškeré informace, které obsahuje, již bude obsahovat navždy. Tento fakt má velké množství praktických využití v podobě digitálních identit, demokratických hlasovacích systémů, nepopiratelné vlastnictví digitálních komodit, finančních transakcí, správou aktiv a mnoha dalších. Banky plánují v roce 2018 spustit jejich vlastní společnou kryptoměnu Utility Settlement Coin (USC). Kryptoměna má podobné ekonomické charakteristiky jako zlatý standard. Nejznámější typy kryptoměn jsou: Bitcoin, Litecoin, Euthereum, Dash, Monero, EOS a řada dalších.

Velmi Vám všem doporučujeme si o tomto novém fenoménu dnešní doby přečíst, neboť je to velmi fascinující svět sám o sobě. Ale postupně do něj pronikáme a budeme vás zde informovat o novinkách, kteří jsme v tomto oboru zjistili a sami otestovali. Zde uvádíme pár možnosti:

CRYPTO TRADE

Jak jsme psali, svět Krypto měny je fascinující a unikátní, proto není do něj snadné proniknout a vše pochopit či ozkoušet. Každopádně je zde možné najít zajímavé servery, které nabízejí unikátní zhodnocení od 30 do 100% za měsíc.. Cílem je pomoci získat Vám přijmy, proto zde uvádíme zajímavé linky pro zdroj BTC:

- ARBOLET.Net je vaše nová BTC peněženka, kam si můžete převádět svou získanou cryptomenu, ke stažení zde

- FRE BITCOIN je server, kde mužete zdarma vyhrávat Bitcoin, ktere si převedete na svou BTC peněženku, zde

- BEST COIN INVEST je další zajímavý server, kde mužete obchodvat a zhodnocovat svou kryproměnu, ke stažení zde

ikony

.

.

.

copyright

© Aliquam sed justo vestibulum