Binární opce

DEFINICE BINÁRNÍCH OPCÍ

Binární opce představují jeden z několika druhů finančních opcí. Vyznačují se značnou jednoduchostí, protože kupujícímu i prodávajícímu je předem známá maximální výše zisku či případné ztráty. Slovo „binární“ zastupuje skutečnost, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic (ztrátový obchod) nebo dosáhne předem daného zisku. Binární opce se mohou obchodovat na regulovaných trzích, ale obecně jsou neregulované, obchodují se na internetu a jsou náchylné k podvodům, proto např. americká komise pro cenné papíry a burzy vydala varování investorům ve věci binárních opcí.. Podle České národní banky jsou binární opce investičním nástrojem, jejich poskytování je vyhrazeno obchodníkům s cennými papíry a u většiny neprofesionálních zákazníků investování do binárních opcí neodpovídá jejich odborným znalostem a zkušenostem.

MOŽNOST USNADNĚNÍ - ROBOT BINÁRNÍCH OPCI

Nevím, kdo z vás vyzkoušel obchodovat binární opce, ale je to opravdu jak ruleta, i když velmi napínavá a zajímá. Vaše křivka běží jedním směrem a vy podle toho zvolíte „put“ or „call“ ( neboli Nákup nebo Prodej ), ale většinou v tu chvíli se křivka otočí a jde proti. Takže šance vyhrát je vždy 50 / 50% a pokud někdy vyhrajete vícekrát, tak jen proto, že máte štěstí. A z toho důvodu jsou i zde k dispozici roboti pro obchodování na binárních opcích. I tyto pro vás testujeme a již brzo zde uveřejníme výsledky plus naše doporučení.

PARTNER PRO BINÁRNÍ OPCE

Jak jsme psali v předešlém odstavci, testujeme pro Vás roboty pro obchodování binárních opcí a již brzy zde uveřejníme naše výsledky a doporučení, nejen kterého robota zvolit, ale rovněž s kterým brokerem jsme domluvili výhodnější spolupráci. Pokud jste to ještě nezjistili, toto považujeme za poslání našich stránek a vybrat pro vás nejen teoreticky nejzajímavější metody pro investování, ale hlavně předložit konkrétní výsledky, naše doporučení, a konkrétní partnery s kterými jsme domluvili výhodnější podmínky spolupráce.

ikony

.

.

.

copyright

© Aliquam sed justo vestibulum