Spolupráce

SPOLUPRÁCE

Jakýkoliv projekt nebo club by nefungoval bez klientů, příznivců a členů. Proto i tento projekt je nejen tvořený pro Vás klienty, ale logicky je na Vás závislý. Proto budeme rádi nejen za vaše pasivní tipy a doporučení, co se vám libí či nelíbí, co jiného byste uvítali a podobně, ale ještě raději budeme, když Vás tento projekt TRADEVEST vtáhne natolik, že se rozhodnete s námi aktivně spolupracovat. Zde jsou konkrétní možnosti spolupráce.

TRADEVEST PARTNER

Pokud již obchodujete, nebo mate jiný zaběhnutý business, který byste rádi představili a prodávali prostřednictvím našeho clubu, neváhejte nám napsat a domluvit si schůzku. A pokud Váš produkt nebo služba bude zajímavá, rádi ho nabídneme našim členům clubu. Kromě toho, že pro své členy clubu hledáme nové zajímavé nabídky partnerů clubu, organizujeme pro ně již od roku 2008 golfové turnaje a jiné zajímavé akce, které slouží právě k představení nabídek partnerů našim klientům a členům clubu. Více se dozvíte v části Akce těchto stránek, nebo osobně.

DOPORUČOVATEL

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ale buď jí ještě nevěříte, nebo nemáte zatím peníze na úvodní vklad, můžete otestovat, jak celý systém funguje na  klientech a přátelích, které nám doporučíte a tím si vydělat na svůj vklad do systému. Jsou možné i případy, že doporučovatel nemá vlastní vklad, ale přivede několik platících klientů, pak může požádat a získat od nás půjčku až 20.000 Kč na úvodní vklad do systému.

ČLEN TRADE INVEST CLUBU

A věříme, že nejzajímavější možnost pro Vás je členství v našem investičním clubu. Jistě jste v životě prodělali více, jak 10.000 Kč které jsou potřeba na úvodní platbu a vstup do našeho systému. Ale za to můžete získat každý měsíce pravidelné zhodnocení, provizi z přivedených klientů, ale i další unikátní nabídky, které pro Vás připravujeme, jako je třeba luxusní auto dle výběru na dva roky zdarma. Každý měsíc pro Vás organizujeme workshopy, kde se nezávazně dozvíte detaily našeho systému. Proto už neváhejte a pošlete nám nezávaznou objednávku členství a my se Vám ozveme zpět co nejdříve

MANAGER TRADEINVEST CLUBU

A pokud Vás naše nabídka zaujme natolik, že je jí nejen vyzkoušíte a bude spokojení, ale budete chtít naší myšlenku šířit profesionálně dál, budeme velmi rádi a nabídneme Vám zajímavou kariéru. To znamená, že prodejem našeho produktu získáte nejen provizi, ale i základní plat a další bonusy. A časem můžete získat celý kraj a stát se regionální manager, nebo celou zemi ( například Slovensko ) a stát se country manager. V takovém případě nám napište a osobně s Vámi vše probereme.

ikony

.

.

.

copyright

© Aliquam sed justo vestibulum