Akce

WORKSHOPY INVEST CLUBU

Každý měsíc probíhají workshopy investičního clubu, kam můžete nezávazně přijít a poznat systém, který jsme pro Vás připravili, stát se členem, ale rovněž přivést nové klienty nebo přátele. Termíny workshopů vyhlásíme vždy, když se nám na internetu přihlásí alespoň deset zájemců o členství a tento úvodní workshop. Během workshopu získáte nejen informace a praktické rády, ale můžete okamžitě začít

TRÉNINK OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

Pokud Vás nabídka zaujala natolik, že se s ní chcete začít živit a změnit tak svůj život k lepšímu, pak je možné se přihlásit na trénink obchodních dovedností, který probíhá také každý měsíc, opět když se naakumuluje alespoň deset zájemců. Cena takového trénink je 100 Euro, neboli přibližně 2500 Kč a součástí tréninku je i oběd. Během tréninku pak získáte nejen konkrétní informace jak začít, ale i profesionální materiál, desky, a další zajímavé nástroje pro Vaší novou a úspěšnou kariéru.

 VÁNOČNÍ PÁRTY

Jako každý rok, i letos pro Vás připravujeme Vánoční párty, který se koná vždy před Vánoci okolo půlky prosince.  Cena je 500 Kč a součástí je i občerstvení a zajímavé dárky. Zde se můžete nejen příjemně bavit, ale i získat zajímavé kontakty na budoucí kolegy, kteří Vám mohou pomoci s Vaší kariérou.

SERIE GOLFOVÝCH TURNAJŮ

Od roku 2008 organizujeme pravidelně pro své partnery a klienty sérii golfových turnajů a golfových cest do Maroka. Pokud jste tedy golfista a zajímá Vás i tato naše aktivita, budeme Vás brzy informovat o detailech zde.

ikony

.

.

.

copyright

© Aliquam sed justo vestibulum